Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Tulokset match show 10.8

 

BIS kehä

 

1. Graaf T.

2. Lilla Nelly

3. Nico

4.HR Jackpot

5. Kira Donna

6. Pikku-Hilma

 

---------

Tulokset ravit 6.8.2019

 

Piippolan harjoitusravien tulokset 6.8.2019

Lähtö 1 - Lämminveriset tasoitusajo 2040m, enint. 2-v.

1. 2 Mr Jones / Ari Pikkarainen 42,1 / 2040m
2. 1 Release The Rose / Harri Vimpari 44,0x / 2040m
3 The Golden Swan / Viivi Pirinen POISSA

Väliajat: 47,0 (Release The Rose) / 49,0 / 36,5 / 29,0

Lähtö 2 - Kylmäveriset tasoitusajo 2040m, p. 0e + 20m/300e, enint. 600e

1. 3 Primakka / Jaakko Jylhä 51,1 / 2060m
2. 2 Lin Mari / Taisto Knuuti 52,4 / 2040m
3. 1 Lemmen Viemä / Janne Mustonen 54,0 / 2040m

Väliajat: 59,0 (Lemmen Viemä) / 59,5 / 41,5 (Lin Mari) / 44,0

Lähtö 3 - Lämminveriset tasoitusajo 2040m, p. 0e + 20m/300e, enint. 600e

1. 6 Pearly’s Juliana / Jonna-Jasmiina Sarkkinen 25,5 / 2060m
2. 7 George Bambina / Nina Kalapudas 24,7 / 2080m
3. 4 Super Diamond / Jaakko Jylhä 27,4x / 2040m
1 Caillou / Tapio Keskitalo HLL
2 Crossfire Selene / Harri Vimpari POISSA
3 Merit Meteorit / Viivi Pirinen POISSA
5 Race On Night / Sandra Soininen POISSA

Väliajat: 28,0 (Super Diamond) / 27,0 / 21,0 / 26,0

Lähtö 4 - Lämminveriset tasoitusajo 2040m, p. 0e + 20m/300e, enint. 600e

1. 6 Excel Porsche / Satu Haukipuro 23,0 / 2080m
2. 4 Hot Harriet / Jaakko Jylhä 24,1 / 2060m
3. 3 Baby Challenger / Harri Vimpari 25,0x / 2040m
4. 5 Clara Fargo / Seppo Riikonen 24,7 / 2080m
5. 1 Pecos Hualpai / Ari Pikkarainen 26,9x / 2040m
2 Stoneisle Obrigado / Milla Talja HVA

Väliajat: 25,0 (Baby Challenger) / 26,5 / 21,0 (Excel Porsche) / 21,0

Lähtö 5 - Lämminveriset monte tasoitustajo 2040m, p. 500e + 20m/2000e, pt. 80m

1. 2 Dyolo In / Maria Kurttila 21,2 / 2120m
2. 1 Like A Power / Anne-Mari Ollila 23,2 / 2080m

Väliajat: 32,0 (Like A Power) / 29,5 / 16,0 (Dyolo In) / 20,0

Lähtö 6 - Kylmäveriset tasoitusajo 2040m, p. 1000e + 20m/1500e, pt. 80m

1. 2 Koskelan Helemi / Tapio Keskitalo 33,4 / 2120m
2. 1 Sypressi / Mikko Jutila 36,7x - 2060m
3. 4 Ruhvanan Urho / Harri Vimpari 35,0x / 2120m
3 Perhon Liito / Juha Päkkilä HLL

Väliajat: 43,0 (Sypressi) / 41,0 / 35,5 / 29,0

Lähtö 7 - Lämminveriset järjestetty tasoitusajo 2040m, p. 2000e + 20m/3000e, pt. 40m

1. 3 True Lance - Juha-Matti Saarela 22,8 / 2060m
2. 6 Stanley Good Speed / Harri Vimpari 22,1 / 2080m
3. 1 Giovan Star / Pauli Nuutinen 26,2x / 2040m
4. 4 Amigo Brodde / Mikko Jutila 27,3x / 2060m
2 Fayette Web / Jaakko Jylhä POISSA
5 Pietrosin / Markku Leväniemi POISSA

Väliajat: 32,0 (True Lancer) / 26,0 / 20,0 / 18,0

 

‐-----------

TULOKSET Ratsastuskilpailuista 9.4.2016

 

Tulokset Rantsila 9.4.2016

1.Puomiluokka

1. Emma Pellikka – Honey's Emma SHU 0 vp
2. Silja Finning - Rende Cla Ri 0 vp

3. Elsi Finning – Rende Cla Ri (Jälki ilmo) 0 vp

2. Ristikko

1.Vilma Turunen - Harmonia RANRAT P 0 vp
2. Emma Pellikka – Honey's Emma SHU P 0 vp
3. Elina Äijälä - Ruskon Oliveri SHU poissa
4. Elsi Finning- Rende Cla Ri 0 vp
5. Iita Äijälä - Zorro SHU 4 vp

3. 40 cm

1. Salla-Mari Heikkilä - Welle OR P 0 vp
2. Ronja Oksa - Steffi HaR ry P 4 vp
3. Jenni Karjalainen - Zorro LowRid P hyl.

4. Nea Tolonen – Valfijis 4 vp

5. Elsi Finning- Rende Cla Ri 0 vp

6. Nea Matinolli- Aldubon OR 0 vp
7. Sanna Koskenniemi - Beat The Crown O-RI 0 vp
8. Iida Mäkelin - Erä-Nella OUSA o vp
9. Jenni Karjalainen - Hopo LowRid P 0 vp

10. Nea Tolonen – Hiiuhilda OR P 0 vp

4. 60 cm

1. Nea Tolonen – Hiiuhilda OR P 0 vp

2.Salla-Mari Heikkilä - Welle OR P 0 vp
3. Vilma Turunen - Harmonia RanRat P 4 vp
4. Jenni Karjalainen - Hopo LowRid P 4vp
5. Ronja Oksa - Steffi HaR P hyl.

6. Emma Lidström – Goldencoast Pegasos LIDRID P 0 vp

7. Nea Tolonen - Dorus OR P 4 vp

8. Jenna Greus - Cadeau D'anniversaire OR P 0 vp
9. Janina Soronen - Heidberg's Nonshiro OR P 0 vp
10.
Essi Lötjönen – Prima II RT hyl.

11. Assi Ollikainen- Vinha-Veera LowRid 0 vp

12. Emilia Miettunen - Rodrigo II MuR 0 vp
13. Sanna Koskenniemi - Beat The Crown O-RI 4 vp
14.
Nea Matinolli- Aldubon OR 0 vp
15. Heli Halttunen - Karoliina Pekantytär O-RI 0 vp

14. Venla Toppinen - Zuzi SHU 0 vp
15. Caroliina Isokääntä - Brylant Cla Ri 4 vp
16. Jaana Bask- Ex Nocturne ALR 0vp
17. Birgitta Ala-Aho - Rubicon Per Se SHU hyl.

18. Nea Tolonen – Valfjis OR 0 vp

5. 80 cm

1. Emma Lidström – Goldencoast Pegasos LIDRID P poissa
2. Jenna Greus - Cadeau D'anniversaire OR P 0 vp
3.
Janina Soronen - Heidberg's Nonshiro OR P hyl.
4. Assi Ollikainen- Vinha-Veera LlowRid 4 vp
5. Emilia Miettunen - Rodrigo II MuR hyl.

6. Marjo Keskitalo - Calvario OjR 0 vp
7. Heli Halttunen - Karoliina Pekantytär O-RI hyl.
8. Kaisla Klemettilä - Heartbreaker II ORK 0 vp
9. Venla Toppinen - Zuzi SHU hyl.
10. Ella Lötjönen – Bali's Moonlight RT 0 vp

11. Laura Kangasniemi - Sekwana S HaR 0 vp
12. Caroliina Isokääntä - Brylant Cla Ri 4 vp
13. Birgitta Ala-Aho - Rubicon Per Se SHU 12 vp
14. Rosa Jokilehto – Ex Nocturne OR 0 vp

15. Nea Tolonen – Dorus OR P poissa

6. 100 cm

1.Marjo Keskitalo - Calvario OjR 0 vp
2. Kaisla Klemettilä - Heartbreaker II ORK 4 vp
3. Laura Kangasniemi - Sekwana S HaR 0 vp